Görüntülü sohbet nedir
By | No CommentsLeave a Comment
Last updated: Pazar, Kasım 3, 2013

Görüntülü sohbet sitesi İnternetin Vazgeçilmezi görüntülü konuşmaya imkan veren mikrofonlu ve kameralı chat için en çok tercih ve izyaret edilen platformumuza hoş geldiniz. bu platformda sınırsız olakar ücretsiz ve üyelik almadan görüntülü muhabbet edebileceksiniz. Sesli chat

Görüntülü sohbet nedir : Kullanıcılara speakychat alt tabanı sayesinde kameralı yani görüntülü olarak chat yapmasına denir. ve vu platformalarada görüntüsohbet platformu adı verilmiştir. internet ortamında sosyallaşmek için araç olarak kullanılan bu platformlar mırc gibi yazılı muhabbete imkan veren siteler ile başlamıştır fakat insanların bu sitelerden sıkılması ve daha fazlasını arzu etmeleri sonucunda görüntülü olarak muhabbet etmelerine imkan vermek için platform değişikliği yapılıp hem mikforon hemde kameralı Sesli sohbet siteleri açılmıştır. 2000li yılların başında hizemete girmiş ve kullanıcı potansiyeli oldukça fazla olan bu platformları insalar sevmiştir.

Sesinizi duyurabilmeniz ve görüntülü olarak muhabbet edebilme avantajından dolayı tercih edilme oranıda oldukça yüksektir. chat sitesi olamsına ragmen kullanıcılarına ücretsiz ve üyelik gibi şartlar sunmadığı içinde zahmetsiz bir platformdur. ziyaretçilerin yüksek bir kısmı sosyal ortamlarda çok fazla takılan ve evinde işinde sitresten uzaklaşmaya bir çözüm olarak bu platformları tercih etmişlerdir. arkadaş bulmak, dost edinmek, eğlenemek gibi bir çok avantajı olduğu içinde uzun yıllardır populeritesiniz hiç kaybetmemiştir.

Evet değerli misafirlerimiz sizlerde görerek muhabbet etmek istyor ve eğlenirken yeni insanlar ile tanışmak arkadaş olmak istyorsanız doğru adrestesiniz. giriş yapmak için sadece ana sayfamızda bulunan giriş resimlerinden birisine tıklayıp yeni açılan pencerede giriş için bir nick yazdıktan sonra giriş butonuna bastığınızda odalarımıza giriş yapmış olacaksınız. yalnız ilkkez giriş yapan ziyaretçilerimiz için yapmaları gerek ufak bir kurulum gerekmektedir. bu kurulumun sebebi ise Seslichat tabanının speaky cahat tabanlı çalışmasından dolayı speakychat eklentisi olan activexi indirip kurmanız gerekmektedir. kurulumu diler ana sayfadan dilersenizde karşınıza uyarı olarak gelen odalara giriş yaptıktan sonra yani uyarı sayfasındaki download yada indirme resmine tıklayıp kurulumu kısa bir sürede yaptıktan sonra girişi tekrar denediğinizde odalarımıza bağlanıcak ve sınırsız olarak görüntülü konuşma ve mikrofonlu konuşma avantajından yararlanabilirsniz.

Giriş yaptıktan sonra birbrinden değişik formatta buluna görüntülü muhabbet odalrımızda yeni nsanlar ile tanışıp kaynaşmaya ve mikrofon alarak sesinizi odadaki diğer ziyaretçilere duyurabileceksiniz. hoş ve güzel vakitler geçirmeniz dileiğiyle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyfili sohbetler dileriz

Etiketler :

Paylas

Yorumlar

Bu Konuda Henuz Yorum Yok

Yorum Ekle

Avatar Ekleyin!
Sesli Sohbet Odaların'da iyi Eğlenceler...!